Działki budowlane

Działki w StrumianachDziałki budowlane pod Szczecinem – doskonała inwestycja dla Ciebie!

Proponujemy Państwu zakup bardzo atrakcyjnych działek pod Szczecinem (łącznie jest ich 19) o wyjątkowych walorach klimatycznych i przyrodniczych. Działki mają około 1100 – 1400 m2 powierzchni. Każda z nich jest wydzielona, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (idealne dla koncepcji zamkniętego osiedla domów) lub budynków usługowych np. dom spokojnej starości.

Działki charakteryzują się korzystnym kształtem oraz płaskim ukształtowaniem powierzchni. Posiadają bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi publicznej poprzez wewnętrzną drogę dojazdową wyposażoną w sieć elektroenergetyczną oraz wodociągową. Dostęp do pełnego uzbrojenia zaledwie 10 m od drogi gminnej. Działki nie posiadają planu zagospodarowania przestrzennego.

Teren jest ogrodzony i zamknięty. Działki leżą w malowniczej i spokojnej miejscowości Strumiany. Są bardzo dobrze skomunikowane, gwarantują szybki dostęp do centrum Szczecina dzięki modernizacji ul. Struga (około 20 minut jazdy samochodem), a także do Stargardu Szczecińskiego czy Goleniowa (łatwy dostęp do lotniska).

Okolica lasów i jeziora, rzeki Iny oddalonej o ok. 500 m oraz otaczająca Puszcza Goleniowska to doskonałe miejsce do obcowania z naturą, wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie krótki dystans do powrotu do cywilizacji. Jesienią idealne miejsce na grzybobranie, nawet na terenie własnej działki. Ciche i spokojne sąsiedztwo. Lokalizacja gwarantuje ciszę i spokój kojarzone z mieszkaniem poza miastem z jednoczesnym korzystaniem z wszelkich współczesnych udogodnień.

Cena proponowana 45zł – na dzień 01.03.2018 pozostało już tylko 8 działek na sprzedaż!!!

Załącznikipdf Plan architektoniczny działki

pdf Decyzja o warunkach zabudowy